Tampodruk

Tampodruk to metoda drukarska, wykorzystywana przede wszystkim do znakowania i zdobienia małych elementów,  w tym także w miejscach trudno dostępnych, z podgięciami, gdzie niemożliwe jest zastosowanie sitodruku bezpośredniego.

Znakowanie wykonywane to metodą jest bardzo trwałe, odporne na czynniki atmosferyczne czy te zarysowania.  Z tampodruku korzysta się także w przypadku znakowania drobnych przedmiotów i gadżetów, takich jak kubki, długopisy czy inne akcesoria reklamowe. W przemyśle natomiast metoda ta ma zastosowanie także w przypadku nanoszenia druku na metalowe panele, obudowy cz inne komponenty, także takie, gdzie umiejscowienie nadruku jest bardzo trudne. Nasi specjaliści, dzięki wykorzystaniu paserów oraz innych technik pozycjonowania przedmiotu, nanoszą druk w miejsce oczekiwane przez klienta.

Należy wziąć pod uwagę, że im większa ilość znakowanego materiału, tym cena jest bardziej korzystna dla klienta, jednak wykonujemy znakowania także dla małych partii produkcyjnych, a także dla sampli, przed uruchomieniem właściwej produkcji.