Plotowanie

DOSKONAŁA TECHNIKA SZYBKIEGO CIĘCIA NAWET MAŁYCH NAKŁADÓW

 

                Ploter tnący służy to wycinania dowolnej grafiki na foliach samoprzylepnych z roli, arkuszy lub zadrukowanych wcześniej formatek, dzięki pozycjonowaniu na paserach. Aby osiągnąć zamierzony kształt naklejki czy etykiety przeznaczonej do wewnątrz pomieszczeń lub na zewnątrz, stosuje się właśnie metodę plotowania.

                Szerokość cięcia naszego plotera wynosi 1370 mm, co pozwala nam na  wykończenie praktycznie każdej naklejki. Rotacyjny nóż pozwala na wycinanie nawet drobnych i precyzyjnych elementów, co przydaje się nie tylko przy wycinaniu folii samoprzylepnej, ale także na foliach typu flex, wykorzystywanych do znakowania tekstyliów.

Możliwość wycinania na folii samoprzylepnej kolorowej lub na folii z naniesioną uprzednio farbą, pozwala na idealne dopasowanie koloru, zgodnego z oczekiwania klienta. Oferujemy szeroki wybór folii od renomowanych producentów, w różnych grubościach i wykończeniach.

W przeciwieństwie do sztancowania, metodą plotowania możemy wycinać także małe nakłady produkcyjne. Ponadto plotowanie wykorzystuje się także w przypadku wykonania egzemplarza próbnego (sampla), przed uruchomieniem właściwej partii produkcyjnej.  Nasi klienci zresztą bardzo często korzystają właśnie z tej możliwości.

Przy produkcjach wielkoseryjnych polecamy nadawanie kształtu metodą SZTANCOWANIA.