Bawełna

Na bawełnę można nanosić nadruk z wykorzystaniem wielu sposobów znakowania. Pierwszym z nich jest sitodruk bezpośredni ( + hiperłącze sitodruk) , w procesie którego używamy wysokiej jakości farb wodnych, bezpiecznych dla środowiska i dzieci. Metoda ta pozwala na idealne odwzorowanie barw, dzięki mieszaniu systemem PANTONE, uzyskanie bardzo miękkiej powierzchni zadruku oraz ostre nasycenie barw. Jest też opłacalna dla klienta, w przypadku większej ilości lub częstego wznawiania wzorów.

Sitodruk stosujemy w przypadku drukowania na koszulkach różnego typu, bluzach, a także na wykrojach. Współpracujemy z wieloma dostawcami odzieży reklamowej lub drukujemy na towarze powierzonym od klienta.

W naszym przedsiębiorstwie stosujemy też inne metody znakowania bawełny, takie jak FLEX (+ hiperłącze), który jest idealny do prostych grafik oraz mniejszych nakładów produkcyjnych. Zdobienie foliami typu mylar pozwala z kolei na uzyskanie ciekawych efektów, co bardzo doceniają producenci odzieży komercyjnej.