Sitodruk

NAJSTARSZA TECHNIKA DRUKU WE WSPÓŁCZESNEJ ODSŁONIE

Chociaż obecnie modne są coraz to nowe technologie drukarskie, to przy zachowaniu kilku odpowiednich parametrów, dobranych przez specjalistów, sitodruk jest wciąż najwłaściwszą metodą znakowania, zarówno pod względem jakościowym, jak i ekonomicznym.

Współczesny sitodruk to nie tylko rakiel trzymany ręcznie, matryca i uchwyt do stołu, lecz szeroki wachlarz maszyn, od ręcznych po w pełni zautomatyzowane. Posiadamy duży PARK MASZYNOWY, wyposażony zarówno w sitodrukarki ręczne, jak i półautomatyczne w różnych formatach druku. Niezbędne do osiągniecia maksymalnych możliwości drukarskich, jest zastosowanie urządzeń pomocniczych, takich jak szlifierka do rakli, dejonizator czy newtonometr.

Niewątpliwą zaletą sitodruku jest możliwość regulowania nałożonej warstwy farby od cienkiej do bardzo grubej, co pozwala na uzyskanie pełnego krycia lub nawet efektów strukturalnych. Kolejna istotną cechą jest bardzo szeroka gama farb do efektów specjalnych.

Bardzo ważną kwestią przy wyborze tej metody znakowania jest jej duża opłacalność. Oznacza to, że im większy nakład klient wybierze, tym korzystniejsza będzie cena. Na ostateczną kwotę ma wpływ także liczba kolorów, wielkość druku i przedmiotu oraz cykliczność. W naszym zakładzie produkcyjnym oferujemy możliwość bezpłatnego korzystania z wykonanej matrycy przez okres 2 miesięcy.